POLOHA

Luxusní resort se nachází přímo u pobřeží jen několik kilometrů od historického městečka Óbidos. Lisabon je vzdálen cca 1 hodinu jízdy, resort je tedy snadno dosažitelný neboť z Prahy do Lisabonu jsou k dispozici několikrát týdně přímé lety. Během roku, zejména v letních měsících, se v Óbidos koná řada kulturních akcí jako hudební festival, středověký trh nebo festival čokolády.
Pouhých 19km od středověkého městečka Óbidos, které si téměř zcela zachoval své hradby
  • 85km letiště Lisabon
  • 17km centrum Peniche
  • 0km pláž
  • 19km centrum Óbidos

POPIS HOTELU

Celý resort je tvořen z přepychového hotelu, vil, apartmánů, dvoupatrových domků a mistrovského 18 jamkového golfového hřiště. Hotel i resort vil, apartmánů a řadových domků mají každý svou vlastní recepci. Nachází se zde několik restaurací a barů včetně restaurace, ze které je nádherný výhled na oceán, konferenční centrum, lázeňské centrum Atlantic Coast Spa nabízející široký výběr z různých léčebných a relaxačních procedur. Celý resort se nachází přímo u pláže a kromě koupání se zde dá provozovat celá řada vodních sportů jako surfing, kayaking, šnorchlování, potápění apod. K dispozici je též půjčovna kol, jízda na koni nebo stolní tenis.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Pokoje v hotelu jsou luxusně vybaveny, možnost zajištění pokojů s výhledem na oceán nebo suite. Další možností ubytování v tomto resortu jsou luxusně vybavené apartmány s 1, 2 nebo 3 ložnicemi s vybavenou kuchyní, dále dvoupatrové domky se 2, 3 nebo 4 ložnicemi včetně vybavené kuchyně nebo luxusní vily se 3 nebo 4 ložnicemi a privátním bazénem se zahradou. Ubytování ve standardních pokojích je zajištěno se snídaní. U ostatních ubytovacích jednotek je pobyt bez stravy s možností dokoupení snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Lisabon- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.