Poloha

4* all inclusive hotel se nachází ve středisku Agios Ionnis Melitieon pouhých 15 kilometrů od letiště. Klidnější letovisko Agios Ioannis Melitieon se nachází mezi dvěma živými letovisky Benitses a Moraitika. V Benitses můžete navštívit Muzeum mušlí, kde kromě jedinečných schránek mořských živočichů naleznete vycpané ryby nebo mořské ježky. Nedaleko leží velice známý Myší ostrov, na kterém se nachází kostelík z 11. století, obklopený vzrostlou zelení. Resort je situován v zalesněném svahu, přibližně 20 metrů od oblázkové pláže. V roce 2011 byl zrekonstruován.
Pouhých 50 m od pláže, na kterou se dostanete podchodem.
  • 15km letiště a centrum
  • 2kmmuzeum
  • 50m pláž

Popis hotelu

Hostům je k dispozici hlavní bufetová restaurace, plážový snack bar, bary u bazénu a na pláži, internetový koutek, půjčovna aut a obchod se suvenýry. K zábavě a sportovnímu vyžití patří bazén, vodní park se 2 skluzavkami, 2 tenisová hřiště, volejbal, šipky, biliár, basketbal, aerobik, stolní tenis a denní a večerní programy. Pro děti je připraven mini klub, hřiště, dětský bazén a dětský bufetový koutek v hlavní restauraci. Hotel pořádá 5× v týdnu animační večery.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno na standardní a rodinné pokoje s výhledem do okolí nebo na moře. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a fénem, balkonem nebo terasou, trezorem, klimatizací, telefonem, satelitní televizí a příslušenstvím na přípravu kávy nebo čaje. Ubytování je zajištěno s All Inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Kerkyra - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.