poloha

Krásný hotel s vysokým standardem služeb a vyhlášenou kuchyní se nachází v blízkosti sladkovodní laguny, nedaleko bílé písečné pláže na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Oblast Villasismus patří k nejvyhledávanějším oblastem Sardinie a je vyhlášena především nádhernými bílými plážemi (pláž Riso, Cala Caterina, Cala Pira) a pohádkově, do tyrkysových barev zbarveným mořem. V přístavním městečku Villasimius najdete spoustu obchodů, restaurací a zázemí služeb.
Privátní pláž oddělena lagunou.
  • 60km letiště Cagliari
  • 2km centrum Villasimius
  • 500m pláž

popis hotelu

Klienti mohou využít 3 restaurace, snack bar, kadeřnictví, noční klub, VIP klub, obchod se suvenýry. Pro relaxaci poslouží velké a kvalitní Thalasso centrum (za poplatek) se saunou, soláriem, masážemi, tureckými lázněmi, salonem krásy, na sportovní vyžití jsou zde tenisové kurty, víceúčelové hřiště, fitness, půjčovna kol, pétanque, lukostřelba, stolní tenis, golfové hřiště (putting green), jízdy na koních, vodní sporty na pláži jako je půjčovna šlapadel, loděk, vodních lyží a windsurfingu. Privátní pláž je od hotelu oddělena pouze lagunou.

Ubytování a stravování

277 hotelových pokojů je standardně vybaveno a rozděleno do několika kategorií jako je classic, superior a deluxe. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.