POLOHA

Blau Porto Petro je luxusní hotel, který leží v blízkosti malebného přístavu Porto Petro a přírodní rezervace Mondragó, která je jednou z nejkrásnějších turistických atrakcí na východním pobřeží Mallorcy. Mezinárodní letiště Palma de Mallorca je vzdáleno přibližně 55km. V blízkosti se nachází rovněž rušné turistické letovisko Cala d´Or s širokou nabídkou obchodů, barů a restaurací. Milovníkům golfu je k dispozici cca 7 km vzdálené 18-jamkové golfové hřiště Vall d´Or. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu.
Vychutnejte si maximální komfort a perfektní služby hotelu Puravida Blau Porto Petro.
  • 55kmletiště Palma de Mallorca
  • 12kmVall D´Or Golf
  • 29kmDračí jeskyně

POPIS HOTELU

Nádherný hotel poskytující dostatek soukromí i vyžití pro dospělé i rodiny s dětmi. Kromě hlavní budovy zde najdete venkovní bazény, tenisové kurty a kongresové centrum. Pro děti je v hotelu mini-club a pro větší teen-club. Součástí resortu je také přepychové wellness centrum rozprostírající se na ploše 1200 m2 a širokou nabídkou procedúr, vodoléčbu, finskou saunu, lázně hammam, jacuzzi, fitness a kadeřnický salón. Na pláži je možné si vybrat z bohaté nabídky motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 319 komfortními pokoji, apartmá a vilkami, rozprostřenými podél pobřeží. Většina pokojů je s terasou a krásným výhledem moře. V areálu se nachází 4 restaurace servírující speciality španělské, japonské a středomořské kuchyně. K posezení lákají také hotelové bary s rozsáhlou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.