Poloha

Elegantní rodinný butique resort leží přímo na pláži obklopený 3,5 hektarovou rozkvetlou tropickou zahradou. Nachází se v oblasti Sanur, která je na Bali klasikou. Byla totiž zbudována jako vůbec první turistické středisko odpočinku na ostrově. Zdejší vesnice si i přes stoupající výstavbu luxusních hotelů v oblasti stále uchovávají své původní balijské zvyky a lze se zde proto setkat se starými rituály. Zároveň je ale Sanur plně uzpůsoben pro turisty, nejmodernější hotely nabízejí sportovní vyžití všeho druhu i překrásné panenské pláže. Sanur leží ve východní části hlavního města Bali – Denpasaru a je obklopen kokosovými palmami. Dá se zde příjemně surfovat, plavci ocení klid, který poskytuje zdejší zátoka.
Hotel s oddělenou částí pouze pro dospělé osoby.
  • 14kmletiště Denpasar
  • 0mpláž
  • 12kmcentrum Denpasaru
  • 10kmgolf

Popis hotelu

K vybavení hotelu patří – recepce, směnárna, 2 restaurace, 3 bazény z toho 2 s dětskou částí, plážový klub, bar u moře, kavárna, konferenční místnost, obchod se suvenýry, prádelna, biliár, herna, knihovna, šachy, bezpečnostní trezor, nabídka výletů, hlídání dětí, 24 hodinová pokojová služba, tenisový kurt, šnorchlování, vodní lyže, potápění a windsurfing. K relaxaci slouží spa centrum, které nabízí různé aroma masáže a kosmetické studio.

Ubytování a stravování

Komplex je rozdělen do třech částí – garden wings – 55 pokojů s výhledem do zahrady, beach wings – 50 pokojů s výhledem na bazén a blíže k moři, 21 bungalovů v tradičním balinéském stylu a speciální část The Santrian Club s vybavením kategorie 5* s bazénem určeným jen pro klienty zde ubytované – oáza klidu, v této části komplexu smí být ubytovány pouze dospělí klienti. Všech 182 pokojů a bungalovů je vybaveno klimatizací, balkónem nebo terasou, vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem, kávovarem a telefonem. Pobyt je zajištěn se snídaní s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Denpasar-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.