Poloha

Tento špičkový hotel z mezinárodního řetezce Shangri-La se nachází na privátní pláži s výhledem na Abu Dhabi. Emirát Abu Dhabí je nejzápadněji položeným emirátem celých Spojených arabských emirátů a je nejen největším,ale také nejbohatším, díky největším zásobám ropy na světě.Emirát je rozdělený na tři části Abu Dhabí, Al Ain a Západní oblast. V metropoli Abu Dhabi žije necelý milion obyvatel.Pokud budete svůj pobyt chtít zpestřit výletem po Abu Adhabi bez dlouhého přesunu, můžete navštívit pohodlnou procházkou cca 2km vzdálenou pevnost Al Maqtaa Fort, tato pevnost, věž, měla obraný charakter a je stará více jak 200let.
luxusní hotel v honosném arabském stylu
  • 25kmletiště Abu Dhabi
  • 0mpláž
  • 25kmFerrari World
  • 7kmAbu Dhabi Golf Club

Popis hotelu

Luxusní hotel z hotelové sítě Shangri-La leží u písečné pláže s krásným výhledem na město Abu Dhabí. Zvláštností hotelu,který je poměrně rozlehý, zabírá necelých 9 hektarů plochy, je vodní cesta, dlouhá přibližně 750 metrů, na které lze využít arabské vodní taxi,gondoly - tzv. „abras“, můžete si prostě jen lehnout do loďky a nechat se pomalou jízdou unášet vodním kanálem a kochat se krásnou zahradou, případně vystoupit u sousedního arabského tržiště – souku- a navštívitněkterých z místních obchůdků z různými tradičními arabskými artefakty. Hotel nabízí ubytování ve 213 pokojích pěti kategoriích s obytnou plochou od 45ti do 67mi m2 a čtyř typů komfortních suit o velikosti kolem 100m2. Pro početné rodiny je k dispozici některá ze šesti čtyřložnicovým vilek s privátním bazénem.Hotel má rovněž části pro ubytování hostů na delší pobyty, kde je k dispozici 160 plně vybavených jednotek typu studia a víceložnicové apartmány.K aktivnímu odpočinku i relaxaci můžete v hotelu vybírat z 5ti bazénů, bazénu pro děti, sauny, jaccuzzi nebo využít některé z treatments a masáži ve zdejším CHI, The Spa at Shangri-La.

Ubytování a Stravování

Každý pokoj má vlastní balkón nebo terasu s výhledem na arabský záliv nebo krásný výhled na panorama Abu Dhabi. Všechny pokoje jsou velmi elegantně vybaveny moderním zařízením v arabském stylu,samozřejmostí je také Wi-fi připojení k internetu.Gurmáni mohou vybírat celkem z 5ti restaurací a 4 barů,například Sofra bld- restaurace s mezinárodní kuchyní včetně arabských a marockých specialit slouží pro bufetové snídaně a celodenní stravování, tedy obědy i večeře.Na večeři ve francouzském stylu můžete zajít do Bord Eau.Pro vyjímečný zážitek doporučujeme na některých z večerů navštívit zdejší vyhlášenou restaurací Hoi An, která je zaměřená na vietnamské speciality a pyšní se řadou ocenění.Pobyt nebude kompletní pokud na oběd či večeři nezavítáte do Shang Palace,restaurace zaměřené na čínkou kuchyni z provincie Kanton.Milovníci mořských plodů a španělské kuchyně nemůžou vynechat večeři ve zdejší Pearls & Caviar , restauraci, kterou zde otevřel španělský šéfkuchař Sergi Arola držitel dvou prestižních michelinských hvězdiček.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000