POLOHA

Hotel leží 30 minut jízdy od lisabonského letiště, 10 minut od centra Cascais a 20 minut od Sintry. Hotel je uzavřen v prosinci a lednu, vily jsou otevřeny celý rok.
Pouhých 14km od nejzápadnější bodu kontinentální Evropy - Capo da Roca
  • 35km letiště Lisabon
  • 4km centrum Cascais
  • 4km pláž
  • 14km Capo da Roca

POPIS HOTELU

Resort na pozemku 100ha s golfovým hřištěm, tenisovými kurty a bazény, včetně venkovního se slanou vodou. K vybavení hotelu patří několik restaurací nabízejících rozdílné druhy kuchyní, barů, fitness centrum, sauna. Hotel disponuje vlastním 18 jamkovým hřištěm. Portugalsko patří vůbec k oblíbeným golfovým destinacím díky příznivému klimatu, které umožňuje věnovat se hře celoročně. Blízkost Atlantického Oceánu snižuje teplotní výkyvy a přináší žádoucí vlhkost. Centrální Portugalsko má pro české hráče golfu navíc výhodu přímého leteckého spojení do Lisabonu několikrát týdně. Robert Trent Jones navrhl 18 jamkové hřiště, par –71, 5 845m, v krajině, kde se jezírka střídají s piniovými lesíky a s výhledy na kopce Sintry na jedné straně a oceánem na druhé. Kde jinde lze zahrát první drive z Vaší terasy?

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Resort tvoří hotelová budova se 192 pokoji a 45 samostatných vil. Klimatizované pokoje, v nichž vás Hotel Quinta da Marinha ubytuje, mají prostorný balkon s panoramatickým výhledem na golfové hřiště nebo pohoří Sintra. V každém je k dispozici minibar, LCD TV a vlastní koupelna s toaletními potřebami L´Occitane.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Faro- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.