POLOHA

Od městečka Canico je hotel vzdálen cca 2 minuty chůze a od centra hlavního města Funchalu, kam se dostanete pohodlně hotelovým minibusem, je vzdálen 11km. Po celý rok na Madeiře panuje příjemné podnebí, které je vhodné pro milovníky nejen relaxačního, ale i aktivního odpočinku. Madeira má velké množství přírodního bohatství mezi něž se řadí divoce rostoucí orchideje či jiné exotické rostliny. Množství přímořských městeček, které vám nabídnou nádherné pohledy na Atlantický oceán.
Místo pro strávení klidné a romantické dovolené.
  • 9,5km letiště FUNCHAL
  • 11km CENTRUM FUNCHAL
  • 200m CENTRUM Caniço
  • 2km PLÁŽ

POPIS HOTELU

Hotel se pyšní přátelskou atmosférou, kterou dokreslují zahradní altánky, 2 restaurace, venkovní bazén a snack bar. Ke sportovním a zábavním účelům slouží několik golfových hřišť nacházejících se nedaleko od hotelu, fitness centrum, stolní tenis, billard, vířivka, turecké lázně a sauna. Mezi kulturní programy hotelu patří organizované procházky nádhernou zahradou či ochutnávka nejen místních vín. Díky umístění v tropické zahradě ve vás zůstane dojem nezapomenutelné dovolené.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Elegantně a komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny trezorem, satelitní TV, telefonem a balkónem či terasou. Ubytování je možné se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Funchal- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.