Poloha

Resort se nachází na severu ostrova na krásné písečné pláži Palm Beach, cesta z letiště trvá cca 15 minut jízdy autem. Od hlavního, přístavního a zároveň největšího města ostrova Oranjestad (Orangetown) je vzdálen cca 7km. V jeho okolí se nachází kvalitní hotely, kasina a zábavní podniky. V blízkosti hotelu najdete tenisová hřiště a golf Divi Village.
Resort nabízející vše pro ideálně strávenou dovolenou
  • 12kmletiště
  • 0mpláž
  • 7,4kmOranjestad

Popis hotelu

Hotel rozkládající se na ploše 15 akrů, který obklopuje tropická zahrada. K vybavení hotelu patří 2 bazény, fitness centrum, Larimar Spa nabízející širokou škálu relaxačních a zkrášlovacích procedur, saunu. Stravovat se mohou hosté v některé ze 6 restaurací a barů, včetně restaurace na pláži. Pro děti je zde připraven dětský klub, možnost večerního hlídání dětí. V resortu naleznete také obchůdky se suvenýry, chloubou je kasino s místností kde se hraje poker, hracími stoly a automaty nebo 2 konferenční místnosti. Široká škála nabídky vodních sportů na pláži.

Ubytování a Stravování

Resort disponuje 355 prostornými pokoji a apartmá s výhledem na tropickou zahradu, bazény nebo pláž. K vybavení hotelu patří klimatizace, WiFi, LCD TV, příslušenství na přípravu kávy a čaje, trezor, župany a bačkory, koupelna z italského mramoru, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa s teakovým nábytkem, lednice. Pobyt v hotelu je zajištěn se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.