POLOHA

Pětihvězdičkový hotelový komplex Radisson Blu Resort & Spa se nachází na severním pobřeží Malty v blízkosti letoviska Melieha, kam je možné se jednoduše dostat linkovými autobusy. Snadno dostupný je i přístav, odkud každodenně vyplouvají lodě na sousední oblíbené ostrovy Gozo a Comino.
Hotel přímo nad písečnou pláží s fascinujícím výhledem na záliv Golden Bay.
  • 20kmletiště Malta
  • 22kmValetta
  • 18kmSt. Julian´s Bay

POPIS HOTELU

Hotelový komplex tvoří 4 budovy s výhledem na Středozemní moře a zajímavou krajinu severní Malty. Hostům jsou k dispozici 3 restaurace, kavárna a cukrárna. Během letních měsíců hotel organizuje animační programy, které ocení především rodiny s dětmi. Ve večerních hodinách pak resort pořádá zábavní program konající se v několika barech. K hotelu mimo jiné patří spa centrum, kde znovu načerpáte síly při relaxaci a masážích. Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici čtyři bazény, tenisové kurty, možnost jízdy na koních či potápění u soukromé pláže. Hotelovým výtahem je možné sjet přímo na písečnou pláž s lehátky a slunečníky.

UBYTOVÁNÍ

Součástí hotelu je 337 prostorných a luxusně zařízených pokojů několika typů. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, trezor, příslušenství na přípravu kávy a čaje, balkon.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.