POLOHA

Dubrovník je významným osobním přístavem a jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst na chorvatském Jadranu. Patří mezi nejcennější památkové komplexy v jihovýchodní Evropě, proto byl již v roce 1979 zařazen na seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Pro své příznivé klima a chráněnou polohu je Dubrovník s oblibou navštěvován v létě i zimě. Příznačná jsou teplá dlouhá suchá léta a mírné zimy. Město vyniká bohatou středomořskou vegetací parků, zahrad a veřejných prostranství. Nejcennější památkou je neporušený fortifikační systém městské republiky.
Luxusní hotel nabízející nejen odpočinek, ale i možnost navštívit mnoho významných památek, které se nachází u starobylého Dubrovníku.
  • 33km letiště Dubrovník
  • 11km centrum Dubrovník
  • 0km pláž

POPIS HOTELU

Resort je díky dobré poloze poblíž všech významných turistických atrakcí v této oblasti a přitom nabízí klidnou relaxaci při odpolední kávě, nebo možnost vychutnat si nádherný výhled na moře. Hotel nabízí svým klientům restaurace s bohatou nabídkou jídel, jako jsou například tradiční dalmatské speciality, pokrmy středomořské kuchyně nebo plody moře. V hotelovém baru Maraska ve vstupní hale si můžete vybrat z mezinárodní nabídky nápojů, koktejlů a lehkého občerstvení. Dále hotel disponuje 3 venkovními bazény, které nabízejí panoramatický výhled na Jaderské moře a Elafitské ostrovy. Ke sportovním účelům slouží sportovní centrum hotelu, kde se nachází fotbalové hřiště, tenisové a multifunkční kurty, půjčovna kol, fitness, squash, horolezecká stěna a plně zařízené studio s možností aerobiku, jógy, pilates apod. K odpočinku a relaxaci je zde moderní spa centrum nabízející veškeré druhy masáží.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Luxusně zařízené pokoje v sobě nesou moderní a komfortní styl a jsou vybaveny klimatizací, minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, trezorem, satelitní LCD TV, rádiem, telefonem a balkónem či terasou s nádherným výhledem do okolí. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Dubrovník (Chorvatsko)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.