Poloha

Svatý Martin (St. Maarten) je tropický ostrov v Karibském moři, přibližně 200 km východně od Portorika. Riu Palace leží v malebné zátoce Anse Marcel v národní přírodní rezervaci, na severní francouzské části, přímo u nádherného Karibského moře s písečnou pláží. Od mezinárodního letiště Princess Juliana je resort vzdálen cca 45 minut. Anse Marcel je určen pro klienty, kteří vyhledávají klidné prostředí k odpočinku. Druhé největší město ve francouzské části ostrova – město Grand Case je vyhledávané svými vyhlášenými restauracemi a je vzdáleno pouhých 2,5 km.
Anse Marcel je určen pro klienty, kteří vyhledávají klidné prostředí k odpočinku.
  • 20km letiště
  • 2,5km město Grand Case

Popis resortu

V resortu se nachází oblíbená C Le restaurace s terasou přímo u pláže, restaurace Le Marché, podává snídaně a večeře. R esort nabízí několik aktivit, které jsou vhodné pro klienty, kteří hledají klidnou dovolenou bez rušivých animačních programů, například kurzy vaření, či degustace šampaňského při západu slunce nebo půjčení loďky na prozkoumání zátoky. Relaxovat a odpočinout si můžete v Le Spa. Bohatý výběr z několika druhů masáží, exotických procedur nebo využití jen těch nejlepších produktů z francouzských značek Vám zaručuje, že budete nad míru spokojeni.

Ubytování a stravování

Prostorné pokoje a apartmány s balkonem či terasou jsou zařízené v evropsko-karibském stylu. Pokoje nabízí mramorovou koupelnu s vysoušečem vlasů, konvičku s možností připravit si kávu či čaj, satelitní TV, DVD přehrávač, bezdrátové připojení internetu WiFi, mini bar, bezpečnostní schránku. Ubytování je zajištěno se snídaní s možnosti doobjednání si polopenze či plné penze včetně nápojových balíčků.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.