Poloha

Ostrov Praslin je druhým největším ostrovem Seychel.Jednou z hlavním turistických atrakcí ostrova je „májové údolí“ nebo- li rezervace Vallée de Mai, jedno ze dvou míst Seychell zapsaných na seznamu UNESCO, jedná se o prales, kde rostou unikátní palmy coco de mer, které se staly symbolem Seychell, díky svým ořechům – největším semenům na světě. Palmy tohoto druhu jsou k nalezení pouze zde a v menším měřítku ještě na sousedním ostrově Curieuse.
držitel pomyslných „oskarů“ v cestovním ruchu - Seychelles’ Leading Hotel 2012,2013,2014
  • 15min letuletiště Mahé
  • 21kmgolf

Popis hotelu

Hotel patří mezi větší resorty na Seychellách, nabízí ubytování v 86 ti ubytovacích jednotkách, jedná se o vily ve stylu soukromých residencí s privátním bazénem. Vily jsou rozděleny do 7mi kategorií, nejmenší vila má plochu 125m2, proto je tento resort označovaný za nejprostornější na celých ostrovech.Rodiny s dětmi mohou zvolit variantu se dvěmi ložnicemi. Nechte se hýčkat v Raffles Spa, kde se nachází 13 pavilónů s možností různých procedúr, včetně pavilonu pilates a jogy nebo využijte dálších aktivit, kterými jsou vodní sporty (potápění, šnorchlování, jízda na kanoe či kajaku), možnost půjčení jízdních kol. Z resortu je přímý vstup na krásnou 500m dlouhou pláž Anse Takamaka pokrytou sněhobílým pískem v nádherném kontrastu s tyrkysovou vodou oceánu

Ubytování a Stravování

Každá vila má vlastní privátní bazén, balkon či terasu se zahradním nábytkem, gril pro soukromé použití, moderní technické vybavení, včetně wi-fipřipojení na internet, milovníci kvalitní kávy ocení vybavení vilek také nespresso kávovarem.Stravování lze zajistit ve formě polopenze nebo plné penze nebo jen snídaní. Široká nabídka restaurací uspokojí nejednoho gurmána. Losean Restaurant, zde se servírují buffetové snídaně a středomořská kuchyně, Curieuse Restaurant (restaurace na věčeře) – se zaměřuje na asijskou kuchyni, Pool Restaurant & Bar (celodenní restaurace) - kreolské speciality a dary moře, Danzil Lounge (večerní bar) – drinky, koktejly, vína. Pti Zil Beach bar – denní plážový bar - nealko, fresh juice, drinky, lehký snack .

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Mahé-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.