Poloha

Luxusní hotelový resort na Andamanském pobřeží v jižním Thajsku je vzdálen od města Krabi 15 minut a 23 km od letiště. Leží uprostřed nádherné přírody na břehu moře u pláže Railay na úpatí vápencového pohoří porostlého bujnou tropickou vegetací. Je řazen mezi nejkrásnější resorty oblasti.
Hledáte ubytování daleko od shonu všedního dne, pak právě Rayavadee je ideálním místem Vašeho pobytu.
  • 23kmletiště
  • 0mpláž
  • 15minměsto Krabi

Popis hotelu

Rayavadee se může pochlubit 98 okouzlujícími dvoupodlažními pavilony a 4 luxusními soukromými vikami, které se rozkládají v kokosovém háji a tropické zahradě na ploše přes 26 akrů. U hotelového areálu jsou klientům k dispozici 3 pláže. Architektura hotelového komplexu ladí s jeho přírodním prostředím a vytvářejí jedinečnou atmosféru připomínající idylické jižní thajské vesnice. Hotel je vybaven recepcí se směnárnou, konferenční místností, obchodem se suvenýry, knihovnou, lázeňským centrem Rayavadee Spa, kde jsou klientům poskytovány relaxační terapie jako revitalizující pleťové masky, tělové zábaly, proslulé thajské masáže, které obnoví vaši vitalitu a navrátí vám rovnováhu a klid. V hotelu se dále nachází fitness centrum , centrum vodních sportů, 4 restaurace s nabídkou pestrého menu od mezinárodní až po thajskou kuchyni, především restaurace Grotto umožní klientům nevšední zážitek díky originálnímu interiéru uvnitř jeskyně. Hotel neopomíná ani děti, pro které je v rámci dětského klubu připraven bohatý zábavný program.

Ubytování a stravování

Prostorné pokoje různých kategorií umístěné v pavilonech a vilách mají přímý vstup do zahrady, jsou zařízeny v apartním thajském stylu, klientům nabízejí dostatek soukromí a elegance. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s fénem a toaletou, klimatizací, Wifi připojením, trezorem, satelitní TV, telefonem, minibarem a kávovarem. Hotel nabízí stravování formou polopenze (snídaně v bufetovém stylu a večeře formou bufetu nebo výběrem z menu).

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Krabi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.