Poloha

Elegantní a okouzlující resort se nachází v zátoce El Basha Bay, odkud se naskýtá nádherný výhled na moře obklopené horami Sinaje. Hotel se nachází 11 km od letiště Sharm El Sheikh a 8 km od hlavního města Naama Bay s širokou nabídkou restaurací, kaváren a obchodů.
Široká škála služeb – zde se rozhodně nudit nebudete.
  • 11kmletiště
  • 0mpláž
  • 8kmměsto Naama Bay

Popis hotelu

Hotel disponuje recepcí, obchodní arkádou, bankovním automatem, restauracemi, kavárnou, bary, aqua parkem se skluzavkami a několika bazény včetně dětských a 2 vyhřívaných, lázeňským centrem s širokou škálou kosmetických procedur a masáží, jacuzzi, parní místnosti, dále pak mini klubem pro děti od 4 do 12 let, fitness centrem, tenisovými kurty, volejbalovým hřištěm a potápěčské centrem.

Ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování ve standardních pokojích až po luxusní novomanželské apartmá , které se nacházejí v jedno a dvoupodlažních budovách. Rozloha pokojů dle dané kategorie se pohybuje od 40 m2 do 95 m2 s výhledem do zahrady, na bazén nebo moře. Všech 696 pokojů vyzdobených v teplých neutrálních tónech nabízí maximum pro Vaše pohodlí a jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, klimatizací, trezorem, přístrojem pro přípravu kávy a čaje, vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Stravování probíhá formou all inclusive s nabídkou mezinárodní i místní kuchyně.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Sharm-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.