Poloha

Atraktivní a vysoce oblíbené letovisko Belek je vhodné hlavně pro ty, jež mají rádi luxus, pohodlí a jsou navíc milovníky golfu. Moře, sport i památky jsou v Beleku namixovány v té správné kombinaci. Luxusní nový hotelový resort je situován cca 1 km od centra Beleku. Pobyt u moře si můžete zpestřit například výletem do 23 km vzdáleného Aspendosu. K obdivu Vás zde čekají ruiny akropole významného města z římského období a úžasně zachovalý římský amfiteátr (možná nejzachovalejší na světě), ve kterém stále občas probíhají koncerty.
nejnovější all inclusive resort v Beleku
  • 30kmletiště
  • 0mpláž
  • 0mgolf

Popis resortu

Hotel, který uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele, působí impozantně, ale nepřipomíná žádné honosné zdobné styly. Jde o jedinečnou stavbu v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště (Carya Golf Club – první golfové hřiště v Evropě s nočním osvětlením). Regnum Carya je symbolem luxusu, elegance a kvality - to vše s důrazem na životní prostředí a ochranu přírodních zdrojů. Sport a zábavu zajišťuje venkovní komplex Aqua world s mnoha skluzavkami a dětskými atrakcemi. V areálu je rodinný a dětský bazén, bazén pro dospělé a unikátní bazén s umělým vlnobitím. Pro děti je zde mini-club (4-8 let), midi-club (7-12 let) a teenager club (13-17 let) s celodenním servisem a dětským hřištěm. K hotelu náleží také sportovní komplex s 3 fotbalovými hřišti v souladu s normami FIFA (fotbalová škola s trenéry z Chelsea), tenisové kurty (tenisová škola), multifunkční hřiště na volejbal, basketbal a házenou, bowling, středisko vodních sportů, stolní tenis, kulečník a fitness. Hotel pořádá denní a večerní animační programy, kurzy latinsko-amerických tanců a živá hudební představení. Plně vybavené kolosální konferenční centrum (cca 7.500 m², 2 patra). V hotelu nechybí ani SPA – relaxovat můžete v Greendoor Spa & Wellness, které zajistí prožitek a krásné okamžiky inspirované přírodou. V nabídce jsou také turecké lázně, sauna, pára, ledová místnost, masáže, kosmetika a vyhřívaný vnitřní bazén.

Ubytování a stravování

Moderní areál sestává z hlavní budovy vzdálené od moře cca 250 m a množství samostatných apartmá a vilek umístěných v zahradě. Hotel nabízí ubytování v celkem 553 pokojích několika typů – luxusní pokoje, apartmá a vily. Ultra All inclusive koncept s bohatou nabídkou místních i mezinárodních nápojů, vytříbenou kuchyní a prvotřídními službami, kde si přijdou na své i ti největší gurmáni. Hostům je k dispozici hlavní bufetová restaurace Gourmet s vnitřní a venkovní částí, oddělenou dětskou částí a dietním koutkem a dále 5 restaurací a´la carte (The Ottoman – turecká kuchyně, Tramonto - italská kuchyně, The Seahorse - rybí restaurace, Chufang – kuchyně dálného východu a Carya restaurace s výhledem na golfové hřiště), 8 barů a 4 snack bary a vynikající cukrárna.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava Praha - Antalya - Praha: letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.