POLOHA

Luxusní pětihvězdičkový The Ritz-Carlton hotel se nachází ve čtvrti Art Deco, pouze několik kroků od Lincoln Road s mnoha obchody a nepřeberným množstvím barů a restaurací a v pěší vzdálenosti od slavné Ocean Drive. Široká pláž se světlým pískem se nachází přímo před hotelem. Cesta z letiště v Miami trvá přibližně 30 minut jízdy. Pro vyznavače golfu se v okolí nachází několik hřišť, z nichž nejblíže je golfové hřiště Bayshore (2,5 km).
Fantastické služby a skvělá poloha hotelu jsou zárukou příjemně prožité dovolené.
  • 21kmletiště Miami
  • 1,5kmArt Deco centrum
  • 3kmMiami Beach Golf Club

POPIS HOTELU

Přepychový hotel Ritz Carlton je ideální volbou pro náročné klienty cestující za odpočinkem, nákupy, poznáváním Floridy či golfem. Nabízí skvělé služby a příjemnou atmosféru. Součástí hotelu jsou luxusní lázně, fitness a business centrum. Venkovní bazén obklopený lehátky poskytuje nádherný výhled na Atlantický oceán.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Moderně zařízené klimatizované pokoje v několika různých kategoriích garantují vysoký standard ubytování. Ve všech pokojích je prostorná koupelna, satelitní televize, dokovací stanice iPod, trezor, minibar a pracovní deska. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Gastronomické zážitky zabezpečí restaurace servírující středomořskou a severoafrickou kuchyni, známé bistro s vynikajícími specialitami z mořských plodů a 2 bary.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání.     
Letecká přeprava: Praha – Miami - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.