Poloha

Největší předností ostrova Sal jsou rozlehlé pláže, kde se člověk v žádném případě netísní. Všechny hotely stojí ve vzdálenosti cca 80m od moře a dál už je jen pláž. Protože písek je čistě krystalický, moře je naprosto průzračné. Rozdíl mezi přílivem a odlivem je mírný a rovněž příboj většinou není silný. Rekreaci na Kapverdských ostrovech někteří přirovnávají ke Kanárským ostrovům před 30 lety. Vzhledem k prudkému rozvoji výstavby nových kapacit se to to však brzy změní a proto ty, kteří chtějí prožít odlišnou dovolenou by si měli pospíšit.
Přímo u krásné písečné pláže.
  • 17,8km letiště
  • 0m pláž

Popis hotelu

Velmi kvalitní hotel na Kapverdských ostrovech byl otevřen na podzim roku 2005, jeho druhá část hotel Riu Garopa potom v roce 2006. Komplex leží 18 km od letiště a 1,5 km od městečka Santa María přímo u pláže. Tvoří ho hlavní budova a k ní přilehlé dvoupodlažní vilky. Součástí hotelu je několik barů a restaurací, diskotéka, herna, 2 bazény s jacuzzi (jeden vyhřívaný v zimě), dětský bazén (též v zimě vyhřívaný), dětský koutek, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, wellness centrum s kosmetickým salonem a masážemi. Pro příznivce sportu stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, posilovna, sauna, kulečník, vodní sporty jako windsurfing, kayaking, potápění, zkušební ponory v bazénu a další. Hosté mohou využívat některých služeb přilehlého hotelu Riu Garopa.

Ubytování a stravování

K dispozici je 500 plně vybavených klimatizovaných pokojů včetně suit a junior suit. Stravování je zajištěno formou All Inclusive.

Důležité upozornění

Hotel Riu Funana bude v období 01.07. - 31.10.2016 uzavřen z důvodu rekonstrukce. Rádi vám nabídneme jiný, kvalitou odpovídající hotel.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.