POLOHA

Luxusní hotel byl otevřen v roce 2013, nachází se ve středisku Belek, přímo u soukromé písčité pláže. Letiště v Antalyi je vzdáleno 35 kilometrů.
Hotel s perfektními službami je vhodný pro náročné klienty.
  • 27kmletiště Antalya
  • 35kmAntalya centrum
  • 6kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotelový resort je umístěný v rozsáhlé zahradě, má 200m dlouhou soukromou pláž, kde jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Ke sportovnímu vyžití a zábavě slouží několik bazénů, aquapark se 7 skluzavkami a dětským bazénem, tenisové hřiště, fitness centrum, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, 18 jamkové golfové hřiště v blízkosti hotelu a vodní sporty na pláži. Hotel také nabízí lekce tance, aerobiku, jógy, pilates a denní a večerní aktivity. Součástí hotelu je rozsáhlé konferenční centrum s moderním technickým vybavením.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování hotel zajišťuje v hlavní budově, v zahradě a ve vilách. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, telefonem, připojením k internetu, klimatizací, minibarem, satelitní TV, trezorem a příslušenstvím na přípravu kávy a čaje. Některé pokoje mají terasu s výhledem do okolní přírody. Stravování je zajištěno v hlavní bufetové restauraci a restauracích `a la carte, kde je možné ochutnat rybí speciality, italskou či libanonskou kuchyni. Hotelový resort nabízí stravování formou all inclusive 24 hodin denně.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Antalya - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000