POLOHA

Rozlehlý hotelový komplex postavený ve viktoriánském stylu se nachází na západním pobřeží Jamajky ve středisku Negril přímo na bělostné písečné pláži. Centrum střediska je vzdáleno cca 6 km od hotelu, letiště v Montego Bay je pak přibližně 60 km od hotelu. Za pásmem pláží a hotelové zástavby v oblasti Negril se rozkládá mangrový národní park s výskytem krokodýlů a rezervace založená na ochranu místního druhu jamajských palem. Pět kilometrů za městem stojí prastarý romantický Negrilský maják chránící vody nejzápadnějšího výběžku Jamajky, je proslulý svými kouzelnými západy slunce.
Užijte si luxusní dovolenou v rytmu reggae.
  • 60kmletiště Montego Bay
  • 10kmNegril
  • 230kmKingston

POPIS HOTELU

Resort je umístěn přímo na pláži v tropické zahradě v zálivu Bloody Bay, je tvořen patrovou hlavní budovou a dvoupatrovými domky. Hostům hotelu je k dispozici 5 restaurací včetně restaurace u bazénu, 4 bary včetně baru v bazénu. K dalšímu vybavení patří 2 bazény, jeden s jacuzzi, dětský bazén, dětské hřiště na pláži. Relaxovat můžete v lázeňském centru „Renova”, naleznete zde široký výběr masáží, zkrášlovacích procedur, saunu, vířivku a mnoho dalšího. Hotel má rozsáhlé sportovní zázemí, k dispozici je zde posilovna, stolní tenis, volejbalové hřiště, tenisové kurty, možnost vodních sportů jako windsurfing, šnorchlování, půjčení kajaků nebo hodiny potápění v bazénu. V blízkosti hotelu je též golfové hřiště.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování resort zajišťuje ve 416 klimatizovaných pokojích od základní kategorie přes junior suity až prostorné suity. Hosté hotelu mají během pobytu zajištěn bohatý program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů (24 hodin) a mimo jiné vstup včetně konzumaci do nočního klubu „Pacha” vedlejšího hotelu Riu Negril.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Montego Bay - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.