POLOHA

Rixos Premium je luxusní hotel otevřený v roce 2005. Leží v piniovém háji na pobřeží Středozemního moře, přibližně 40km od mezinárodního letiště v Antalyi. Do centra Beleku se dostanete pohodlně místním minibusem po 5 minutách jízdy.
Přilehlý aquapark Troy, jedno z největších spa center v Turecku a 3 golfová hřiště v blízkém okolí činí z hotelu oblíbené místo pro trávení dovolené.
  • 40kmletiště Antalya
  • 50kmAntalya centrum
  • 5kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a několika vilami v nádherné zahradě. K hotelu patří jeden z největších vodních parků ve východním Středomoří "Troy Aqua" a obchodní arkáda - 50 obchodů, zvláštní část s 19 bary, fast food a promenáda. Dále zde naleznete rozsáhlé spa centrum - jedno z největších v Turecku - s bohatou nabídkou lázeňských procedur (turecké lázně, sauna, pára, solárium, masáže). V areálu je několik bazénů s lehátky a slunečníky, 10 tenisových kurtů, squash, stolní tenis, mini hřiště na volejbal a basketbal, bohatá denní i večerní animace a dětský klub. Přístup na písčitou pláž s drobnými kamínky je přes zahradu a kolem hotelových bazénů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytovaní v 605 standardních pokojích, 34 apartmá a v několika vilkách. Stravování je zajištěno formou bohatého all inclusive. V hotelu se nachází hlavní bufetová restaurace a 7 restaurací a la carte (turecká, ruská, italská, francouzská, asijská kuchyně), kavárna, irská hospoda a několik barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000