Popis společnosti

Rovos Rail provozuje soukromé luxusní vlaky v jižní Africe. Toto nezapomenutelné cestování ve speciálně upravených vozech je nabízeno na několika trasách napříč Afrikou. Speciálně navržené vlaky snoubící noblesu a eleganci pojmou 72 cestujících v celkem 36 kabinách. Kabiny jsou rozděleny do 3 typů. Na cestě Vás čeká nezapomenutelný servis, luxusní a pohodlné kajuty, profesionální personál a v neposlední řade jedinečné zážitky z cesty.


Ubytování

Royal Suite (16 m2) - Ložnice je vybavená manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, posezením a úložnými prostory. Pro pohodlí hostů je koupelna vybavena vanou i sprchou.

Deluxe Suite (11 m2) - Ložnice je vybavená manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, posezením a úložnými prostory. K vybavení koupelny patří sprcha, WC, umyvadlo.

Pulman Suite (7 m2) - V ložnici se nachází pohovka, která se na noc rozkládá na postel v konfiguraci manželské postele i oddělených lůžek. Koupelna je vybavena sprchou, WC a umyvadlem.

Trasy Rovos Rail

Dar Es Salaam

Každý rok v červenci a v září začíná 15denní dobrodružná jízda, která Vás zaveze skrz Jihoafrickou republiku, Botswanou, Zimbabwe, Zambií a Tanzánií. Velkolepá dobrodružná cesta je započata v Kapském městě a na trase mimo jiné navštívíte diamantové město Kimberley, jedinečné Viktoriiny vodopády, plně si užijete procházku buší a piknik v blízkosti vodopádů Chisimba. Cestu zakončíte ve městě Dar Es Salaam.

Golf & Safari

Originální 9denní program, který zaujme i ty nejnáruživější hráče. Pro jejich nehrající doprovod je ve všech destinacích připraven zajímavý náhradní program. Cesta začíná v Pretorii, vede na východ malebnými Dračími horami a nabízí možnost hrát na těch nejlepších hřištích, případně spatřit řadu cenných přírodních rezervací a v nich velkou pětku (lev, leopard, nosorožec, slon, buvol).

Victoria Falls

Na překrásné 3denní cestě dlouhé přes 1400 kilometrů uvidíte pravou Africkou scenérii. Cesta začíná v městě Pretoria a vede severně skrze Warmbaths, Nylstroom a Obratník Kozoroha. Po překročení zimbabwské hranice pokračuje cesta přes West Nicholson, Bulawayo a Dete až do města Victoria Falls, kde je celá jízda zakončena.

Pretoria – Kapské město

Pro mnoho návštěvníků Jihoafrické republiky není hezčí cesty než populární 3denní jízdy z Pretoria do Kapského města. Na trase dlouhé 1600 kilometrů navštívíte Kimberley s prohlídkou muzea diamantů a Big Hole, projedete nočním De Aar do historického městečka Mitjiesfontein. Poslední den uvidíte řeku Touws, údolí De Dorns, Worcester a ve večerních hodinách dorazíte do Kapského města, druhého největšího města Jihoafrické republiky.

Durban Safari

Speciální 3denní safari na trase mezi Pretorií a Durbanem začíná ve stanici Rovos každý rok v letních měsících. Na cestě vlak projíždí Svazijskem a zahrnuje návštěvu několika rozmanitých přírodních rezervací. Na cestě podniknete jízdu na safari Nambiti Conservancy Game Reserve, tentýž den je plánovaná i návštěva rezervace Spionkop Game Reserve. Poslední den je naplánována návštěva galerie keramiky, údolí Thousand Hills a příjezd do Durbanu.

Namibia

Výpravná 9denní cesta dlouhá přes 3400 kilometrů Vás zavede mimo jiné do Kimberlay – celosvětově známého centra těžby diamantů. Dále navštívíte Fish River Canyon – druhý největší kaňon na světě, uvidíte krásnou poušť Kalahari a hlavní město Namibie Windhoek. Po prohlídce města cesta pokračuje do rezervace umístěné v národním parku Etosha. Jízda je zakončena na pobřeží atlantického oceánu ve městě Walvis Bay.

Termíny a ceny

Krátké trasy - odjezdy několikrát v měsíci po celý rok

   Pullman Suite  Deluxe Suite  Royal Suite
 Dar Es Salaam  37.990,- Kč  57.380,- Kč  76.500,- Kč
 Golf & Safari  49.730,- Kč  74.800,- Kč  99.620,- Kč
 Namibia  37.990,- Kč  57.380,- Kč  76.500,- Kč
* Cena na osobu při obsazení pokoje 2 osobami.Dlouhé trasy - odjezdy několikrát do roka

   Pullman Suite  Deluxe Suite  Royal Suite
Dar Es Salaam   294.860,- Kč  390.890,- Kč  510.370,- Kč
Golf & Safari  110.500,- Kč  163.200,- Kč  215.900,- Kč
Namibie  127.500,- Kč  188.700,- Kč  253.300,- Kč
* Cena na osobu při obsazení pokoje 2 osobami.


Cena zahrnuje:
- ubytování
- stravování formou plné penze včetně alkoholických a nealkoholických nápojů
- průvodce, exkurze a vstupné dle programu

Cena nezahrnuje:
- letenku a transfery
- ubytování mimo vlak
- pojištění
- vízaFotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.