Poloha

Hotel je zastrčený na západním pobřeží ostrova Lanta v krásném zálivu Klong Dao přímo u písečné pláže s křišťálově čistou vodou. Hotel se nachází nedaleko od centra hlavního města Saladan Town cca 3 km, cesta z letiště obvykle zabere asi 120 minut jízdy.
Royal Lanta tým je vždy připraven.
  • 120minletiště
  • 3kmcentrum města

Popis hotelu

Hotel nabízí svým hostům širokou škálu služeb. K dispozici jsou recepce, směnárna, internetový koutek, restaurace, bar na pláži, dva bazény, vodní sporty a potápěčské centrum. Hýčkat se můžete nechat v Coral Leaf Spa, kde zkušení terapeuti Vám nabídnou z řady procedur – aromaterapie, masáže včetně tradiční thajské, manikúra, pedikúra a mnohé další.

Ubytování a stravování

Komfortně vybavené pokoje různých kategorií od pokojů superior po suite s výhledem na bazén jsou roztroušeny v krásné tropické zahradě, která dodává pocit soukromí. Všechny pokoje jsou dostatečně prostorné a mají vkusný nábytek z teakového dřeva, k dekoracím jsou použity jemné thajské tkaniny a tradiční dřevěné thajské dekorace. Klientům je dále k dispozici vlastní příslušenství, klimatizace, stropní ventilátor, lednička, kabelová televize a terasa nebo balkon. Stravování je formou bufetových snídaní.

Fotogalerie

© 2018 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000