POLOHA

Hotel je situován na klidném místě přímo u písčité pláže, asi 2 km od centra živého letoviska Hersonissos a 30 minut jízdy z letiště v Heraklionu. Pro milovníky golfu je ve vzdálenosti 20 km 18-jamkové hřiště Cretan Golf Club.
Špičkový hotel vhodný pro náročné klienty s možností thalassoterapeutických procedur.
  • 23kmletiště
  • 2kmHersonissos centrum
  • 29kmKnosos

POPIS HOTELU

Komfort, luxus a nejmodernější regenerace a péče o zdraví - to jsou největší přednosti tohoto resortu vystaveného formou bungalovů v nádherně udržované zahradě přímo u písčité pláže. Součástí hotelu je vyhlášené lázeňské centrum Thalassotherapy, které při svých procedurách vhodných pro všechny věkové kategorie využívá všech účinků mořské vody, bahna a rostlin. Pro sportovní vyžití hotel nabízí 4 tenisové kurty, 2 kurty na squash, stolní tenis, minigolf, vodní sporty na pláži. K dispozici je také kulečník, fitness, sauna, vířivka. Pro odpočinek hostů slouží 2 venkovní bazény obklopené lehátky a slunečníky,gastronomické zážitky zajišťuje 7 restaurací a několik barů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V celé hotelové vesničce je 478 pokojů a 24 apartmá s privátními bazény. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované a vybavené elegantním nábytkem. Snídaně i večeře jsou podávány v hlavní restauraci formou bohatého bufetu, za příplatek je možné zajistit stravování all inclusive.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000