POLOHA

Historické jádro města Funchal se pyšní krásnými vládními budovami i honosnými soukromými domy. Ne náhodou ho návštěvníci pojmenovali Malý Lisabon. První osadníci sem přišli již v 15.století. Západní část města je považována za turistickou zónu, nacházejí se zde všechny větší hotely. Východní část - Staré město je známé pro své malé rybářské domky, z nichž některé byly upraveny na stylové restaurace, centrum se pyšní historickými budovami a luxusními obchody.
Užijte si překrásný výhled na oceán
  • 22km letiště FUNCHAL
  • 1km CENTRUM FUNCHAL
  • 3km BOTANICKÁ ZAHRADA
  • 0m PLÁŽ

POPIS HOTELU

Hotel má přímý vstup do moře a nabízí širokou škálu vodních sportů. Klientům jsou k dispozici 2 restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén, vířivka, fitness centrum, sauna, turecké lázně, masážní místnosti, terasa na slunění. Hosté hotelu mohou plně využívat služeb vedlejšího hotelu Classic Savoy 5*, který je s hotelem spojen pěším mostem. 5km od hotelu se nachází golfové hřiště.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 101 junior apartmá a 59 superior apartmá, všechny s výhledem na oceán, balkonem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou. Superior apartmá mají 1 nebo 2 ložnice a až 2 koupelny. Základní stravování v hotelu jsou snídaně, možnost přikoupení polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Funchal- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.