Poloha

Zanzibar, který je smění arabské, africké a evropské kultury, 85 km dlouhý a 30 km široký ostrov leží na jižní polokouli jen 6 stupňů pod rovníkem asi 40 kilometrů od břehů východní Afriky. Je tvořen hlavním ostrovem s téměř neznámým jménem Unguja, hornatým ostrovem Pemba, odkud pochází africký čarodějnický kult, a dalšími asi 50 ostrůvky. Metropoli ostrova tvoří proslulé kamenné město, jehož křivolaké uličky jsou nyní pod ochranou UNESCO.
Krásný hotel u krásné písečné pláže.
  • 60minut letiště
  • 0m pláž

Popis hotelu

Velmi pěkný resort Royal Zanzibar leží přímo na krásné písečné pláži v severozápadní části ostrova. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 1 hodinu. Nabízí systém stravování all inclusive, najdete zde 4 restaurace, 3 bary, obchůdky, 4 velké bazény, jacuzzi, fitness, salon krásy, Spa a mini club (4–12 let). Dále je zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, šipky nebo se potápět či si zasurfovat. Večer zde probíhají různé zábavní programy.

Ubytování a stravování

Resort nabízí 80 klimatizovaných pokojů superior a 16 suites s koupelnou, fénem, satelitní TV, telefonem, DVD přehrávačem, minibarem, bezpečnostní schránkou, balkonem či terasou. Na pokojích je možné internetové připojení.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Zanzibar - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.