1.den
Přelet z Johannesburgu do Zimbabwe k Viktoriiným vodopádům. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a volný program.
2.den
Prohlídka Viktoriiných vodopádů, procházka deštným pralesem, odpoledne pak výpravná plavba po řece Zambezi při západu slunce.
3.den
Po snídani transfer do Kasane na břehu řeky Chobe v Botswaně. Cesta je dlouhá cca 75km, během cesty zajištěn oběd. Po příjezdu do Chobe ubytování v lodgi, odpoledne buď možnost safari nebo plavba po řece Chobe, při které budete mít možnost spatřit mj. krokodýly, hrochy, slony. Večeře ve vaší  lodgi.
4.den
Brzké ranní safari v Národním parku Chobe, poté snídaně a volný program určený např. k relaxaci u bazénu. Odpoledne zajištěno safari nebo plavba po řece Chobe. Večeře ve vaší lodgi.
5.
Brzké ranní safari v Národním parku Chobe, poté snídaně a odjezd z hotelu na letiště v Kasane. Následný přelet do delty Okavanga, ubytování v Okavango Camp, oběd. Odpoledne bude následovat safari na vodě – projížďka kanojemi a motorovými čluny po hlavních lagunách a kanálech, večeře pod širým nebem.
6.den
Brzké ranní safari po kterém bude následovat snídaně. Odpočinek, oběd, odpolední program – plavba lodí nebo procházka přírodou. Večeře v Campu.
7.den
Brzké ranní safari (záleží na časových podmínkách), poté přelet do Kasane, následně transfer k Viktoriiným vodopádům a poté odlet do Johannesburgu.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000