1.den
Přelet z Johannesburgu do Zimbabwe k Viktoriiným vodopádům. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a volný program.
2.den
Prohlídka Viktoriiných vodopádů, procházka deštným pralesem, odpoledne pak výpravná plavba po řece Zambezi při západu slunce.
3.den
Po snídani transfer do Kasane na břehu řeky Chobe v Botswaně. Cesta je dlouhá cca 75km, během cesty zajištěn oběd. Po příjezdu do Chobe ubytování v lodgi, odpoledne buď možnost safari nebo plavba po řece Chobe, při které budete mít možnost spatřit mj. krokodýly, hrochy, slony. Večeře ve vaší  lodgi.
4.den
Brzké ranní safari v Národním parku Chobe, poté snídaně a volný program určený např. k relaxaci u bazénu. Odpoledne zajištěno safari nebo plavba po řece Chobe. Večeře ve vaší lodgi.
5.
Brzké ranní safari v Národním parku Chobe, poté snídaně a odjezd z hotelu na letiště v Kasane. Následný přelet do delty Okavanga, ubytování v Okavango Camp, oběd. Odpoledne bude následovat safari na vodě – projížďka kanojemi a motorovými čluny po hlavních lagunách a kanálech, večeře pod širým nebem.
6.den
Brzké ranní safari po kterém bude následovat snídaně. Odpočinek, oběd, odpolední program – plavba lodí nebo procházka přírodou. Večeře v Campu.
7.den
Brzké ranní safari (záleží na časových podmínkách), poté přelet do Kasane, následně transfer k Viktoriiným vodopádům a poté odlet do Johannesburgu.

Termíny a ceny

Balíčková cena za osobu (7 dní/6 nocí)01.01. - 31.03.01.04. - 30.06.
Dvoulůžkový pokoj 69.940,- 75.020,-

Balíčková cena za osobu (7 dní/6 nocí)01.07. - 31.10.
Dvoulůžkový pokoj 98.010,-

Cena zahrnuje:  letenku Johannesburg-Viktoriiny vodopády-Johannesburg, ubytování na 2 noci se snídaní u Viktoriiných vodopádů, transfery letiště-hotel-letiště u Vikt.vodopádů,prohlídku vodopádů s průvodcem,plavbu po řece Zambezi, transfer od Vikt.vodopádů do Chobe a zpět, ubytování na 2 noci s plnou penzí v Chobe, ranní a odpolední program v Chobe, transfer na letiště Kasane, přelet do delty Okavanga, ubytování na 2 noci v luxusním stanu v Camp Okavango s plnou penzí vč.místních nápojů, ranní a odpolední program v Okavangu, přelet zpět do Kasane, transfer k Viktoriiným vodopádům.

Cena nezahrnuje: letištní taxy cca 250,-USD za osobu,nápoje,spropitné,víza do Zimbabwe (cca 30,-USD,hradí se na místě).
Letecká přeprava: Praha – Johanesburg- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.