Poloha

Ostrov St Barthelemy je součástí francouzského zámořského departmánu v Malých Antilách v Karibském moři. Ostrov se rozkládá na ploše 25 km čtverečních. Jeho písečné pláže, tyrkysové moře a osvěžující pobřežní vánek činí tento ostrov plný elegance a francouzského šarmu rájem pro všechny náročné cestovatele.
Zažijte pravý ráj na zemi!
  • 2,7km letiště
  • 4,2km Hlavní město Gustavia

Popis resortu

Saint Barth Isle de France je luxusní butikový hotel situovaný na úchvatné pláži Baie des Flamands v malebném koutě St Barth. Transfer autem z letiště trvá pouhých 5 minut stejně jako z hlavního města ostrova Gustavia. Restaurace La Case de l´Isle s výhledem na zátoku Flamands nabízí široký rozsah jídel zahrnující mimo tradiční pokrmy mezinárodní a francouzské kuchyně mořské plody, saláty a čerstvě grilované ryby. Hostům je dále k dipozici plážový bar a restaurace, lázeňské centrum nabízející široké spektrum masáží a relaxačních procedur, 2 bazény, fitness centrum a vybavení pro šnorchlování. Kromě vysokého standardu ubytování i veškerých služeb poskytuje tento hotelový komplex maximální soukromí před okolním světem.

Ubytování a stravování

V hotelu je pouze 39 ubytovacích jednotek - pokojů v hlavní budově, zahradních vilek, bungalovů v tropické zahradě a plážových vil. Klimatizované pokoje s moderním vybavením v jihofrancouzském stylu mají mramorovou koupelnu, privátní trezor, minibar, satelitní televizi, DVD přehrávač a zařízení na přípravu kávy a čaje. WIFI připojení je k dispozici zdarma ve všech pokojích. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – St.Barthelémy  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.