Poloha

Sainte Anne je největším ostrovem v rámci mořského národního parku Sainte Anne Marine National Park. Tento národní park je nejrozsáhlejší svého druhu v celém Indickém oceánu. Ostrovu vévodí 250m vysoký kopec porostlý bujnou tropickou vegetací, 220 hektarů je obklopených krásnými bílými plážemi s jemným pískem.Kromě bezpočtu kokosových palem se zde najdou i tři chráněné palmy Coco-de-mer,které svými plody patří mezi symboly Seychell.Pokud zavítáte na ostrov to správné období čeká Vás jedinečný zážitek sledovat sledovat vyvádění mladé populace mořských želv.
výjimečná příležitost ze Seychell - all inclusive resort !
  • 10min. lodíletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Resort se od svého otevření v roce 2002 právem pyšní exclusivním označením One island, one resort in Seychelles - jeden ostrov = jeden resort.Celkem do šesti kategorií je rozděleno 87 privátních vilek, 29 z nich má vlastní bazének, rodiny s dětmi ocenění možnost výběru z dvouložnicových vilek nebo mohou volit alternativu propojených garden vilek. V rámci balíčku all inclusive si resortní hosté mohou dopřávat sportovní vyžití v několika vodních – kajak, šlapadla, šnorchlování,windsurfing nebo plážových aktivitách – tenis, stolní tenis, plážový voleybal, minifotbal, jogging. Hosté mohou rovněž bez omezení využívat fitness centrum, saunu, lázně hammam.

Ubytování a stravování

Všechny vilky disponuji ložnicí, prostornou koupelnou,open air sprcha - zahradní sprcha klimatizací,minibar s kávovým setem, satelitní televizí, přehrávačem DVD/CD, telefonem, přípojkou na internet (WI-FI), prostornou terasou a zahradou, vyšší kategorie vilek mají navíc obývací pokoj případně další ložnici a na privátní zahradě také vlastní bazének. Gurmáni si přijdou na své v některé ze 4 místních restaurací - L'Abondance – hlavní restaurace se stravováním ve formě buffetu, Le Mont Fleuri (a la carte restaurace) – kulinářské speciality středomořské kuchyně, otevřena na večeře, Le Robinson (a la carte restaurace) – plážová restaurace pro obědy a večeře, Le Takamaka (a la carte restaurace) - plážová restaurace pro light obědy

Termíny a ceny

Transfer z letiště do přístavu na Mahé vč. transferu lodí na ostov Sv.Anny na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mahé-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.