Poloha

Pětihvězdičkový resort se nachází v části Cap Cana, která je pro turisty v Dominikánské republice novinkou, jednou z jeho výhod je blízkost letiště Punta Cana. Čekají zde na vás nádherné pobřežní scenérie, v nichž se snoubí bělostné pláže lemované kokosovými palmami s azurově modrým mořem, které láká k vodním radovánkám. Hotel akceptující pouze dospělé osoby zaručeně uspokojí náročné klienty a je také vhodný pro novomanžele a golfisty.
luxusní hotel adults only
  • 14kmletiště
  • 0mpláž
  • 7kmgolf

Popis hotelu

Hotelový hosté mohou využívat vstupní halu s recepcí, 5 restaurací (steakovou, mořské plody, asijskou, italskou, mezinárodní), 5 barů (včetně baru u bazénu a na pláži). Ke sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, basketbal, různé animační programy, vodní aerobic, široká nabídka vodních sportů na pláži. Luxusně vybavené Spa centrum nabízí různé druhy masáží a terapií, kosmetický salon a studio jógy a pilates. Pro milovníky golfu se v blízkosti hotelu nachází 18 jamkové golfové hřiště Punta Espada.

Ubytování a Stravování

Ubytovat se zde můžete v některém ze 176 apartmá různých kategorií, které jsou rozmístěny ve stylových cihlových budovách. K vybavení apartmá patří klimatizace, stropní větrák, plazmová TV, CD/DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, pracovní stůl, pohovka, minibar – denně plněn vodou, nealkoholickými nápoji a místním pivem, kávovar Espresso, hedvábné župany a pantofle. Hotel nabízí ubytování s all inclusive stravováním.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000