POLOHA

Krásný hotel San Montana se nachází na vrcholu Monte Vico s nezapomenutelným výhledem po ostrově obklopený parkem se středomořskou stále kvetoucí florou. Ostrov Ischia disponuje nejvyšší koncetrací horkých pramenů v Evropě, kterých po celém ostrově vyvěrá více než stovka. Jsou využívány jak v hotelích, vybudovaných přímo u jejich vývěru, tak v šesti atraktivních termálních parcích, mezi nimiž vynikají proslulé Poseidonovy, Afroditiny, Apolonovy zahrady nebo zahrady Castiglione či Negombo. Bohatství pramenů doplňují písčité i kamenité pláže s možností přímého koupání v moři nebo kombinace obou atraktivit, tj. koupání v moři v místech, kde termální prameny vyvěrají přímo do mořského dna. Transfer do hotelu trvá cca 2,5 hodiny (10km po souši a 30km trajektem).
Wellness pobyt u moře.
  • 4km centrum Foria
  • 1km centrum LAco Ameno
  • 1km pláž
  • 5km Aragonský hrad

POPIS HOTELU

Romantickou pláž s jemným pískem a termální parky Negombo najdete přímo pod hotelem v zátoce stejnojmenné jako je hotel. Hotelový minibus sem navíc zajišťuje v průběhu celého dne spojení. K dokonalé relaxační a léčebné dovolené Vám pomůže hotelové termální centrum s možností lázeňských procedur v podobě bahenních a termálních koupelí, inhalací a aerosolu, masáží, fyzioterapie, rehabilitace, bazény s termální a mořskou vodou, hydromasážemi, přírodní saunou v tufové jeskyni, zkrášlovacími procedurami, péčí o pleť a dalšími službami. V luxusní hotelové restauraci s kouzelným výhledem na záliv si můžete vychutnat gastronomické speciality regionální i mezinárodní kuchyně, připravené z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Několik kategorií pokojů je vybaveno ve starém námořním stylu s výhledem do okolí, zahrady nebo na moře. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.