poloha

Santa Marina Plaza je luxusní butikový hotel položený přímo na dlouhé písečné pláži u rybářské vesničky Agia Marina pouhých 10km od historického centra Chanie, které je oblíbeným místem pro výlety za nákupy suvenýrů v obchůdcích v křivolakých uličkách a procházkami historickou částí města a přístavem s lákavou možností posezení v některé z místních kavárniček či taveren. Hotel je určen pouze pro dospělé klienty (16+) a poskytuje dostatek soukromí pro relaxaci a odpočinek v klidném prostředí. Doporučujeme i pro romantickou dovolenou či místo pro svatební cestu.
Krásná dlouhá písečná pláž přímo u hotelu.
  • 24km letiště Chania
  • 10km centrum Chania
  • 0m pláž

popis hotelu

Součástí hotelu je hlavní bufetová restaurace, Azzuro `a la carte restaurace, hlavní a plážový bar, fitness centrum, jacuzzi a venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Hosté si mohou rovněž vychutnat některou z nabízených luxusních masáží či romantickou večeři při svíčkách s nádhernými výhledy na západ slunce. Hotel pořádá pravidelné tématické večery s živou hudbou.

ubytování a stravování

Hotel disponuje 51 luxusními pokoji včetně 2 suitů s balkonem, s bočním či přímým výhledem na moře, je umístěno v moderní třípodlažní budově přímo u moře na široké písčité pláži. K vybavení pokojů patří klimatizace, mramorová koupelna s vysoušečem vlasů, minibar, satelitní TV, telefon, WIFI připojení a trezor. Pokoje v přízemí mají navíc k dispozici terasu s přímým vstupem do bazénu. Stravování je možné se snídaní nebo polopenzí.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000