Poloha

Luxusní hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je situován do klidnější oblasti Shark Bay, přímo na pláži White Knight v chráněném národním parku Ras Mohammed. Centrum střediska Naama Bay je vzdáleno asi 15 km. Od mezinárodního letiště Sharm El Sheikh je hotel vzdálen cca 8 km. Oblast je známá pro své přírodní krásy s rozmanitou flórou, faunou, poušťěmi a majestátními horami.
Savoy synonymum pro špičkovou kvalitu a servis.
  • 8kmletiště
  • 0mpláž
  • 20min. jízdyNaama Bay

Popis hotelu

Rozlehlý areál o rozloze 200 000 m2 zasazen do tropické zeleně nabízí svým hostům širokou škálu služeb. K dispozici je 6 vysoce kvalitních restaurací s širokou nabídkou místních i mezinárodních pokrmů, dále 5 barů, kde si hosté mohou vychutnat různé nápoje, živou hudbu nebo vodní dýmku, dále je zde zahrada s 5 bazény, konferenční místnosti, dětský klub pro děti ve věku 4 – 12 let, spa s nabídkou řady léčebných a kosmetických procedur včetně ajurvédských masáží a tělového peelingu, posilovna, sauna, parní lázně. Ze sportovních aktivit hotel nabízí vodní sporty, tenis, squash, fitness, plážový volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, billiard.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 400 luxusními pokoji s výhledem na zahradu, bazény či moře. Dále je hostům k dispozici 14 suite. Světlé a pohodlné pokoje jsou nadstandardně vybaveny, aby odpovídaly všem potřebám klientům. Vybavení pokojů zahrnuje luxusní mramorovou koupelnou s příslušenstvím, minibar, satelitní TV, telefon, možnost připojením k internetu za poplatek, příslušenství pro přípravu čaje či kávy, klimatizaci. Stravování je nabízeno formou all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Sharm-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.