Poloha

Bibione je přímořské letovisko v Itálii v provincii Benátky, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bibione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž, která poskytuje možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Nenechejte si ujít východy a západy slunce, které jsou nejkrásnější z celé riviéry. V okolí se nachází spousta zábavních možností.
Celoročně otevřený hotel.
  • 758km Praha
  • 104km Benátky
  • 9,8km Golf Club Lignano
  • 0m pláž

Popis hotelu

Tento 5-ti patrový hotel je kompletně zrekonstruovaný a bezbariérový. Hotel disponuje elegantní vstupní halou s recepcí, obývací místností, společenskou místností s TV a čítárnou, barem a restaurací, která nabízí i kvalitní nabídku vín. V 1. patře se nachází relaxační terasa s výhledem na moře. K dispozici jsou hostům slunečníky a lehátka a vyhrazená pláž s kabinkami a sprchami. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené a vybavené včetně veškerého příslušenství. Hotel je také vhodný k různým konferencím, jelikož disponuje konferenčním sálem pro 300 osob, vybavený tou nejmodernější technologií. Hotel je vhodný pro náročné klienty.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje jsou plně a komfortně vybaveny. Disponují balkonem / terasou s pěkným výhledem na moře nebo okolí. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností přikoupení si polopenze či plné penze.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000