Poloha

Oblast Lago di Garda na severu Itálie patří k nejkrásnějším koutům Evropy a zároveň přitahuje vyznavače sportu všeho druhu. Přibližně ve střední části západního pobřeží tohoto italského jezera bylo vystavěno krásné město Gardone Riviera. Ukrývá spoustu krásných památek, z nichž nejvýznamnější je bezesporu vila Vittoriale degli Italiani, neboli „svatyně italských vítězství”, která patřila známému kontroverznímu italskému básníkovi Gabrielovi D’Annunziovi, který tvořil na počátku 20. století.
Nádherná panoramata na hory a jezero.
  • 806km Praha
  • 84km Verona

Popis hotelu

Na klidném místě na okraji Riva del Garda se nachází jeden z nejlepších čtyřhvězdičkových hotelů ve městě – Savoy Palace. Od centra města je vzdálen necelý 1 km, od pláže asi 200 metrů a 5 minut jízdy od přístavu. Zhruba 100 metrů od hotelu se nachází obchůdky a restaurace. Z hotelu Savoy Palace je výhled na hory a Gardské jezero. Dále si v hotelu můžete vypůjčit kolo, které je ideálním prostředkem pro prohlídku Riva del Garda a pobřeží jezera. Součástí hotelu je vnitřní a venkovní bazén s lehátky se sezónním provozem, fitness centrum, vířivka a sauna. V hotelové restauraci si můžete vychutnat večeři při svíčkách a živou hudbou. Historické město Verona je vzdáleno asi 84km od hotelu.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 190 pokoji, které jsou všechny klimatizované s balkónem, a několika konferenčními místnostmi vhodnými i pro prestižní události. Typy pokojů, ze kterých si můžete vybrat: Classic, Superior, Deluxe a Prestige. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.