POLOHA

Tento legendární pohádkový zámek se nachází pouze 15 km od Salzburgu v nadmořské výšce 730 metrů, přímo u jezera Fuschlsee. Snadno dostupné jsou turistické zajímavosti v okolí - například samotné město Salzburg, jezero st. Wolfgang, solný důl, palác Hellbrunn a další. V blízkosti hotelu je rovněž 9-ti jamkové golfové hřiště.
Vychutnejte si pobyt v hotelu, který se stal kulisou ke světoznámému filmu o císařovně Sissi.
  • 370kmPraha
  • 420kmBrno
  • 18kmSalzburg

POPIS HOTELU

Hotel byl postaven v roce 1450 na poloostrůvku u jezera původně jako lovecký zámeček. Byl využíván také jako letní residence Salzburskými arcibiskupy. O 500 let později se residence stala kulisou pro hvězdný film o císařovně Sissi, kterou ztvárnila mladá Romy Schneider. Součástí hotelu je restaurace, bar, kuřácký salónek, vinotéka, vinný sklípek, salón krásy, směnárna, prádelna i kongresový salónek. Oblíbené jsou i lázně rozkládající se na ploše 1100 m2 s nabídkou procedur a masáží, saunou, jacuzzi, párou, vnitřním bazénem a relaxační místností. Hotel Schloss Fuschl má také výhradní právo na rybaření v jezeře Fuchslsee. Hotel připravuje různé balíčky služeb, je zde možné navštěvovat kurzy vaření, lekce jógy, zorganizovat jízdu na koni či si zapůjčit loď k projížďce po jezeře.

ubytování a stravování

110 moderně vybavených pokojů v několika kategoriích, suite i chatek u jezera poskytuje hotelovým hostům maximální komfort. Součástí ubytování je snídaně formou bohatého bufetu a pro další gurmánské zážitky doporučujeme si objednat i večeře v zámecké restauraci.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.