POLOHA

Krásný zámecký hotel stojí ve velkolepé krajině mezi Villachem a Klagenfurtem nedaleko hranic se Slovinskem a Itálií přímo na břehu jezera Wörthersee, které je se svojí délkou 17 km a šířkou 1,6 km největším z korutanských jezer. Golfoví nadšenci jistě ocení blízkost hřiště Dellach Carinthian Golf Club, které je vzdálené jen několik minut plavby přes jezero.
Skvělá volba pro sportovní dovolenou, wellness víkend i pracovní seminář.
  • 510kmPraha
  • 460kmBrno
  • 25kmVillach
  • 20kmKlagenfurt

POPIS HOTELU

Budova hotelu byla postavena původně jako pěkný malý palác v roce 1860 filatelistou a objevitelem pohlednic Dr. Emanuelem Hermannem. Před 35 lety byl zámek přestavěn na luxusní hotel, který prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí. Skvostný hotel kombinuje styl a eleganci s moderními prvky a vytváří tak unikátní atmosféru. Součástí hotelu 3 restaurace špičkové úrovně s panoramatickým výhledem na jezero, dále konferenční místnost, kadeřnictví, a fitness centrum. Hosté mohou zdarma využívat tenisové kurty, v hotelu je možné si vypůjčit jízdní kola pro vyjížďky do okolí či se věnovat vodním sportům na jezeře. Nedílnou částí hotelu jsou i unikátní lázně Felsen Spa pokrývající plochu 1000 m2 , kde klienti mohou využít finskou saunu, bazén, solárium, bio saunu, páru a různé druhy masáží či turecké lázně hamam. Dále je zde venkovní bazén, whirlopool a speciální vyhřívaný bazén přímo v jezeře. Parkování je zajištěno v hotelových garážích.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V hotelu se nachází 37 pokojů a 34 suite v kategoriích standard, superior a deluxe s výhledem na jezero nebo do okolí. Stravování je poskytováno formou polopenze - snídaně formou bufetu a servírované večeře 5ti chodech.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.