POLOHA

Romantický hotel, který je určen pouze pro dospělé od 18 let se nachází 5 minut jízdy od letoviska Playa del Carmen s množstvím restaurací, barů i obchodů se suvenýry a 35 minut jízdy od letiště v Cancúnu, přímo u krásné písčité pláže. Příznivci potápění i šnorchlování zajisté ocení blízkost druhého největšího bariérový útesu na světě.
Vše pro Vaši dokonalou dovolenou: elegantní ubytování, gurmánské zážitky i odpočinek u tyrkysově modrého průzračného moře.
  • 46kmletiště Cancún
  • 11kmPlaya del Carmen
  • 57kmXel-Há laguna
  • 74kmTulum

POPIS HOTELU

Hotelový resort obklopený vegetací se nachází v udržované zahradě přímo u pláže s bílým pískem. Pro hosty je zde dispozici velký bazén s lehátky a slunečníky a vířivka, aktivním klientům se nabízí fitness centrum, tenisový kurt, kajaky, šnorchlování, plachtění, windsurfing, potápění, vodní aerobic, jóga, lekce tance, lukostřelba a plážový volejbal. Večer Vás hotel zve na noční představení či do kasina.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

All inclusive hotel disponuje 290 luxusně vybavenými suity, které Vás zahrnou veškerým komfortem, co 5-hvězdičkový resort může nabídnout. Suity jsou vybavené privátní terasou nebo balkonem, mramorovou koupelnou s vířivkou, kabelovou TV, klimatizací, CD/DVD přehrávačem, telefonem,internetem, radiobudíkem, trezorem, vysoušečem vlasů, kávovarem a minibarem. Z většiny z nich je částečný výhled na moře. Gurmánské zážitky nabízí 6 hotelových restaurací včetně hlavní bufetové restaurace a 6 barů. Pokojový servis je k dispozici 24 hodin denně.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Cancún-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.