Poloha

Hotel, ze společnosti Amresorts, je luxusním 5*resortem, který se nachází v rozsáhlé, udržované zahradě přímo u oblíbené pláže Bávaro s bílým pískem v letovisku Punta Cana. Tato oblast se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nevyhledávanějších letovisek v celém Karibiku. Výhodou hotelu je krátký transfer z letiště, který trvá přibližně jen 25 minut jízdy vozem.
Hotel pouze pro dospělé osoby
  • 19kmletiště Punta Cana
  • 0mpláž
  • 2,7kmgolf

Popis hotelu

Hotel svým klientům nabízí služby recepce, 3 restaurace (restaurace a la carte „Bordeaux“ - francouzká gourmet, restaurace „La Riviera“, což mezinárodní bufetová restaurace a Seaside Grill restaurace, která nabízí výborné grilované speciality), 5 barů (Rendezvous, La Habana, Freshco, Barracuda a Marlin), venkovní exotický bazén, venkovní vířivka, parkoviště, fitness centrum, tenisové kurty, basketbalové hřiště, kulečník, nemotorizované vodní sporty: šlapadla, kánoe, windsurfing, katamarán, lekce potápění v bazénu, aerobic, denní a večerní animační programy.

Ubytování a stravování

Deluxe pokoje s výhledem do zahrady, na bazén či na moře jsou vybaveny manželským lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s toaletou a sprchou, dvojitým umyvadlem, vysoušečem vlasů, telefonem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD TV a WiFi. Denně je doplňován minibar – vodou, nealko nápoji, pivem a snacky. Luxusní hotel s exkluzivními službami, který je pouze pro dospělé je vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít odpočinku, ale i sportovního vyžití.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.