POLOHA

Secrets Silversands Riviera Cancun z hotelové společnosti Amresorts leží přímo u nádherné písčité pláže pouhých 20 km od letiště v Cancúnu. V blízkosti se nachází zoologická zahrada Crococun a rybářské městečko Puerto Morelos. Dobře dostupné jsou i mayské památky v oblasti Yucatánu a zábavní i adrenalinové parky na Mayské Riviéře, kde je možné například krmit žraloky nebo si zaplavat s delfíny.
Koncept hotelu je zaměřen pouze na klienty od 18-ti let.
  • 20kmletiště Cancun
  • 35kmCancun centrum
  • 105kmTulum

POPIS HOTELU

All inclusive hotelový resort je určen pouze pro dospělé klienty. Součástí hotelu Secrets Silversands Riviera Cancun jsou luxusní lázně Pevonia, které nabízí svým klientům prvotřídní služby. K vybavení hotelu dále náleží 8 bazénů s lehátky a slunečníky, plně vybavené fitness a salón krásy. Resort disponuje 18 jamkovým golfovým hřištěm Grand Coral Golf Course. V hotelovém lobby je možné připojení k internetu zdarma. V divadle probíhají denně večerní animační programy, přes den je možné se účastnit mnoha aktivit jako je basketbal, plážový volejbal, jóga nebo kurzy tance.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Klimatizované pokoje s balkónem nabízí veškerý komfort. V pokoji je k dispozici minibar, satelitní televize, telefon, CD a DVD přehrávač, trezor, kávovar, koupelna s vysoušečem vlasů. Stravování formou bohatého all inclusive zajišťuje 9 restaurací servírujících pokrmy mezinárodní, mexické a italské kuchyně a 3 bary.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Cancún-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.