POLOHA

Hotel Sentido Castell de Mar je situován na východním pobřeží ostrova ve středisku Cala Millor u krásné písečné pláže, na kterou se dostanete přes pobřežní promenádu. Nedaleko se nachází oblíbený rybářský přístav Porto Cristo se známými krápníkovými jeskyněmi Cuevas del Drach, hlavní město Palma de Mallorca je 70km daleko. Díky své poloze je hotel ideálním místem široké základny vodních sportů (plachtění, surfování, potápění, rybaření). Ve vzdálenosti 5km od hotelu leží i golfová hřiště. Z přístavu Cala Bona můžete podniknout projížďku lodí a vychutnat si výjimečnou krásu pobřeží Cala Ratjada nebo okolí Porto Crista.
Hotel u dlouhé pobřežní promenády v dosahu restaurací, barů i obchodů.
  • 72kmletiště Palma de Mallorca
  • 7kmPula Golf
  • 13kmDračí jeskyně Porto Cristo

POPIS HOTELU

Hotel je situován v 12-patrové budově přímo u pobřežní promenády. Z prostorné terasy s lehátky a slunečníky zdarma je nádherný výhled na pobřeží. V areálu jsou dále dva bary, bazén, dětský bazén, fitness, konferenční sál pro 150 osob, knihovna a společenská místnost. Několikrát týdně je pořádán večerní program se živou hudbou. Pro relaxaci slouží wellness centrum, s možností využití nabídky masáží, sauny, tureckých lázní, jacuzzi a krytého bazénu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 230 pokoji dvou kategorií (standardní pokoje a junior apartmá) - ze všech pokojů je krásný výhled na moře (některé pokoje mají pouze boční výhled). Polopenze je servírována v hlavní hotelové restauraci, která je umístěna v 1.patře hotelu - ochutnat můžete lahůdky středomořské i mezinárodní kuchyně.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.