Poloha

Resort ležící na Addu Atolu, který se nachází v jižní části Malediv u rovníku. Při pobytu na tomto atolu poznáte pravé Maledivy, protože na Addu Atolu nejsou pouze turistické resorty ale najdete zde i malou vesničku, která vám poskytne možnost se seznámit s každodenním životem Maledivců. Jednotlivé části Addu Atolu jsou propojeny mosty. Rozloha resortu je 2150m x 100m, z letiště v Male se na resort dopravíte cca 70 minutovým vnitrostátním letem a dále pak 10 minutovou plavbou lodí.
Resort s vlastním 9 jamkovým golfovým hřištěm.
  • 655kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hotel postavený na ostrově Villingili, který je pokryt tropickou vegetací se 17000 kokosovými palmami je lemován 6km dlouhým pobřežím. K vybavení patří 3 restaurace, které se specializují na kuchyni Indického oceánu, Jihočínského moře a Arabského zálivu a 3 bary. Velmi vstřícný hotelový personál vám může zajistit večeři v džungli, na pláži, u vaší vily nebo na luxusní jachtě. K dalšímu vybavení patří butik, obchod se suvenýry, spa centrum „CHI“, zaměřené na tradiční čínskou filozofii, kosmetický salon. Pro děti je zde připraven dětský klub s množstvím aktivit, v resortu je k dispozici lékař. Golfisty potěší, na Maledivách téměř ojedinělé, 9 jamkové golfové hřiště s parem 3 a 4, rozkládající se na ploše 7,5ha. Pro další aktivní odpočinek jsou zde k dispozici jízdní kola, biliár, posilovna, tenisové kurty, potápěčské centrum s dekompresní komorou, skvělé jsou zde podmínky pro šnorchlování. Resort organizuje různé exkurze a výlety – šnorchlování, plavba na jachtě, rybaření, pikniky, prohlídka města Addu a mnoho dalšího.

Ubytování a Stravování

Ubytování resort poskytuje ve vilách, rozmístěných po ostrově, k dispozici jsou i vodní vily, nebo vily umístěné v korunách stromů. Všechny mají bazén, klimatizaci, telefon, plazmovou satelitní TV, minibar, přístroj pro přípravu espresa, DVD přehrávač, iPod stanici, trezor, vnitřní a venkovní koupelnu a vysoušeč vlasů. Pobyt je možný s polopenzí, snídaně jsou bufetové, večeře pak servírované o několika chodech.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000