POLOHA

Luxusní hotel z řetězce Starwood leží na vrcholu útesu obklopený piniovým hájem. Nabízí tak nádherné výhledy na modré vody Atlantiku a dlouhé písečné pláže. Na nejdelší portugalskou písečnou pláž Praia da Falesia, která se nachází pod hotelem, se dostanete výtahem či po schodech. Můžete zde provozovat množství vodních sportů, pláž má jako jediná na Algarve ocenění Evropské unie - Zlatou vlajku. Albufeira vyrostla z malé rybářské vesničky s bílými domky na skalách v jednom z nejvyhledávanějších letovisek na pobřeží. Centrum tvoří velká písečná pláž, odkud se vinou klikaté uličky s množstvím obchodů, kaváren, restaurací, barů a diskoték. V okolí se nachází mnoho malebných písečných pláží mezi skalisky. Transfer z letiště ve Faru trvá cca 40 minut.
Nejdelší písečná pláž Praia da Falesi oceněna Zlatou vlajkou
  • 26km letiště Faro
  • 1km centrum Olhos de Água
  • 0km pláž
  • 19km zábavní park Zoomarine

POPIS HOTELU

Hostům je k dispozici 14 restaurací a barů, v restauracích můžete ochutnat kuchyni středomořskou, exotickou blízkého východu, italskou nebo tradiční portugalskou. Ke sportovnímu vyžití a relaxaci jsou vám v hotelu k dispozici tenisové kurty, několik venkovních bazénů, 9jamkové golfové hřiště Pine Cliffs Golf Course s golfovou akademií, wellness centrum, kosmetický salon, fitness centrum, vnitřní bazén, sauna, vířivka. Součástí hotelu je také dětská vesnička "Porto Pirata" o rozloze cca 7000m². Hotel byl renovován v roce 2014/2015.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Celkem hotel disponuje 215 pokoji. Všechny jsou elegantně zařízené, nejdete zde prvky tradiční portugalské keramiky. Pokoje mají terasu s výhledem na hotelové zahrady nebo Atlantický oceán, k vybavení patří i připojení k internetu. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Faro- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.