POLOHA

Hotel se nachází na jižní straně ostrova v klidném prostředí; mezi písečnou pláží na jedné straně a 18 jamkovým golfovým hřištěm na straně druhé. V okolí je obchodní centrum s butiky, restauracemi a dalšími zábavními možnostmi pro děti i dospělé. Strategická poloha uprostřed ostrova umožňuje snadné poznávání přírodních krás Fuerteventury.
Příjemný hotel pro páry i rodinnou dovolenou s dětmi.
  • 9kmletiště Fuerteventura
  • 38kmNP Corralejo - písečné duny
  • 900mGolf Club
  • 1,5kmCaleta de Fuste centrum

POPIS HOTELU

Během dovolené mohou hosté využít 5 venkovních bazénů, z nichž 2 jsou v zimě vyhřívané a 1 určen pro děti, zahrát si tenis, plážový volejbal nebo vyzkoušet nejmodernější stroje v hotelovém fitness. Stravování je zajištěno ve 4 restauracích, k dispozici je rovněž několik barů, kadeřnický salón a obchod se suvenýry. Wellness centrum Thalasso Hesperides nabízí možnost relaxace na více než 1000m². Využít můžete krytý vyhřívaný bazén s masážními tryskami, vířivku, několik druhů saun a masáže. O zábavu nejmladších hostů (od 3 let) se postará zkušený tým animátorů v dětském klubu Yambala. Přímo u hotelu se nachází uměle vytvořená pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hostům je k dispozici celkem 266 pokojů a suite, které jsou vybaveny luxusními lůžky speciálně navrženými pro hotely sítě Sheraton "Sheraton Sweet Sleeper bed" s důrazem na pohodlný a kvalitní spánek. Součástí vybavení hotelových pokojů je trezor, minibar, individuálně regulovaná klimatizace, příslušenství na přípravu kávy nebo čaje, vysokorychlostní internet, satelitní TV, balkon s výhledem na moře a koupelna se samostatnou vanou a sprchou. Resort vítá hosty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi nabízí několik možností ubytování zejména v propojených pokojích.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Fuerteventura- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.