POLOHA

Moderní hotel patřící do světoznámého řetězce Sheraton se nachází mezi středisky Costa Adeje a La Caleta u malebné promenády, která obě letoviska spojuje. Vzdálenost z letiště Tenerife Sur je přibližně 20 minut jízdy. Písečné pláže La Caleta a Playa del Duque jsou vzdáleny cca 500m příjemnou procházkou po pobřežní promenádě. V blízkém okolí hotelu se nachází 5 golfových hřišť.
Ideální místo pro klienty toužící po odpočinku v příjemném a klidném prostředí luxusního hotelového resortu.
  • 24kmletiště Tenerife Sur
  • 4kmGolf Costa Adeje
  • 5kmCosta Adeje centrum
  • 6kmLos Cristianos pláž

POPIS HOTELU

V hotelu jsou celkem 3 venkovní bazény (2 z nich v zimě vyhřívané, 1 se slanou vodou), venkovní vířivka, minigolf a fitness. Pro nejmenší je určeno dětské hřiště, brouzdaliště a miniklub zajišťující zábavu a aktivity pro děti od 3 let. Nechte se hýčkat v hotelových lázních a využijte některou z relaxačních či omlazujících procedur. Ve Spa najdete vnitřní bazén, vířivku, saunu, parní lázeň a relaxační zóny. Přírodní kamenitá pláž se nachází přímo u hotelu, oddělena pouze pobřežní promenádou. Písečné pláže La Caleta a Playa del Duque jsou vzdáleny přibližně 500m příjemnou procházkou po pobřežní promenádě.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Každý z 284 pokojů a suite je elegantně a vkusně zařízen s vlastní terasou či balkonem, odkud je krásný výhled do zahrad, na bazén či modré vody Atlantického oceánu. K luxusnímu vybavení patří jedinečná lůžka "Sheraton sweet sleeper bed" která byla speciálně navržena a zajišťují kvalitní odpočinek, dále je hostům k dispozici minibar, klimatizace, satelitní TV, trezor a příslušenství na přípravu kávy nebo čaje. V prostorných mramorových koupelnách je samostatná vana a sprchový kout. Pro klienty hledající více soukromí je určena část Sheraton Club Lounge v horním patře hotelu, kde jsou všechny pokoje s přímým výhledem na moře, hosté mají celodenní vstup do Club Lounge a snídaně jsou podávány ve vymezených prostorách zahrady. Stravování je zajištěno celkem ve 4 typech restaurací, kde můžete mimo jiné ochutnat speciality tradiční španělské kuchyně, vybrané dary moře nebo jedinečnou japonskou kuchyni.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Tenerife- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.