Poloha

Hotel Sheratton Pattaya Resort se nachází v jižní části střediska Pattaya. Má ideální polohu k prozkoumání všech částí tohoto střediska. Pattaya rozhodně má něco pro každého. Nabízí se zde široká škála aktivit od kulturních a sportovních přes výlety do okolí, či na korálový ostrov Koh Larn. Od letiště v Bangkoku je resort vzdálený cca 1 h 40 minut jízdy.
Nechte se hýčkat thajskou pohostinností
  • 123kmletiště Bangkok
  • 2kmcentrum střediska Pattaya
  • 0mpláž

Popis hotelu

Zajímavá architektura luxusního hotelu klubového typu je tvořená třípatrovými pavilony a několika vilami. Rozkládá v zelené tropické zahradě na svazích útesu nad mořem. Sheraton Pattaya Resort nabízí kombinaci vysoké úrovně služeb a thajské pohostinnosti. Soukromá písečná pláž u hotelu zajišťuje příjemný odpočinek a relaxaci u moře. Nenechte si ujít kuchařské umění šéfkuchaře v jedné z restaurací, které nabízejí mezinárodní, středomořskou a samozřejmě místní thajskou a asijskou kuchyni. Rozmazlovat Vaše tělo a duši pak můžete v lázních Amburaya, jež poskytují péči na vysoké úrovni. Léčebné procedury a terapie jsou směsí staleté tradiční moudrosti, přírodních látek a moderní technologie. Sheraton Pattaya Resort je opravdu idylickým místem pro strávení Vaší dovolené.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 156 prostornými pokoji různých kategorií, kde se mísí současný a tradiční thajský styl. K základnímu vybavení pokojů patří klimatizace, vysoušeč vlasů, župan, trepky, žehlicí prkno, žehlička, budík/rádio, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, kávovar, minibar, pokojový trezor, přípojka na internet a balkon nebo terasa. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné přiobjednat servírované večeře.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Bangkok-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.