Poloha

Hotel se nachází západním pobřeží ostrova Lombok, jež je proslulý nejen svým přírodním bohatstvím, věhlasu dosáhl i díky svému pálivému jídlu. Lombok má rovněž oproti Bali početná stáda vodních buvolů. Velmi vyhledávané jsou především jejich rohy, které se dovážejí na Bali. Zde jsou z nich vyráběny ozdobné šperky a doplňky. Zážitkem pro turisty je také návštěva některé z perlových farem. Na ostrově jich jsou desítky a ostrované z nich vyrábějí zajímavé a krásné šperky. V hlavním městě Mataram je jedna ulice vyhrazena jen luxusním obchodům s perlovými šperky.
objevte neprobádaný ostrov Lombok
  • 50kmletiště Lombok
  • 0mpláž
  • 20kmgolf
  • 13kmhlavní město Mataram

Popis hotelu

Hotel mezinárodního řetězce Sheraton leží v bujné tropické zahradě u krásné písčité pláže Senggigi.Celkem 154 pokojů v různých kategoriích nabízí dostatečný komfort každému návštěvníkovi. Plnohodnotný servis 5ti hvězdičkového resortu nabízí několik restaurací a barů, lázně, vířivky, parní lázně, sauna, salon krásy, fitness centrum, bazény s lehátky a skluzavkami, potápěčské centrum, tenisové kurty, obchod se suvenýry, drogerie, obchody, 24 h recepce a pokojová služba, business centrum s vysokorychlostním internetem, bezbariérový přístup.Zajímavostí hotelu je možnost výletu do želví reservace, ve které mohou návštěvníci pozorovat vypouštění zachráněných či mladých želv do moře.

Ubytování a Stravování

K dispozici jsou rovněž suite nebo family grand suity vhodné pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou příjemně dekorovány a zařízeny pěkným nábytkem. Součástí vybavení pokojů je klimatizace, vysokorychlostní internet (na pokojích za poplatek), televize s plochou obrazovkou, DVD a CD přehrávač, telefon, sejf, set na přípravu kávy a čaje či žehlička s žehlicím prknem. V pokojích najdete také soukromou terasu s krásným výhledem a prostornou koupelnu s televizí, kosmetickými přípravky, fénem, županem a pantofli. K dispozici máte 24 h službu, čerstvé květiny a košík s ovocem na pokoj. Pro milovníky soukromí jsou doporučovány privátní vily s bazénem se 2mi ložnicemi, komorníkem a soukromým kuchařem. Gurmáni si přijdou na své v některé ze 4 restaurací a barů – Kebun Anggrek – hlavní restaurace na snídaně,obědy a večeře s mezinárodní, indonéskou a čínskou kuchyní, Sunset Bar – odpolední a noční bar, Bawang Putih Grill – restaurace u bazenu pro obědy a večeře specializovaná na steaky a dary moře, Beach Berugak - privátní večeře na pláži, pod hvězdami.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha –  Mataram  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.