Poloha

Luxusní hotelový komplex je postaven ve stylu chrámu v Karnaku a je situován na krásné, rozlehlé písčité pláži zálivu Soma Bay. Hurghada je od hotelu vzdálena asi 48 km. Golf si můžete zahrát na 18-jamkovém mistrovském hřiště "Cascades Golf" (navržený Garym Playerem), které je vzdáleno pouhých cca 5 minut chůze od hotelu.
Volba je jen na Vás
  • 45kmletiště
  • 0mpláž
  • 48kmcentrum Hurghady
  • 5min chůzegolf

Popis hotelu

Resort disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí, směnárnou, lobby barem, hlavní restaurací, několika dalšími restauracemi a bary, plážovým barem, kavárnou, obchody, mini marketem, konferenční místností, společenskou místností s TV, prádelnou, čistírnou, diskotékou, službou lékařem na zavolání. V krásné udržované exotické zahradě se nachází tři bazény (z toho jeden vyhřívaný) se širokou sluneční terasou a barem. Pro sportovní příznivce jsou připraveny tenisový a squash kurty, multifunkční hřiště, šipky, kulečník, fitness centrum s tělocvičnou, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži . Pro děti pak mini klub (4-12 let), dětský bazén, dětské hřiště a různé animační programy během dne. Nedaleko od hotelu je lázeňské centrum "Les Thermes Marins des Cascades" , což je v regionu Soma Bay největším a nejkomplexnějším zařízením pro thalasso-terapii - nabízí bazén, fitness, vodoléčbu, zábaly, masáže a různé lázeňské procedury.

Ubytování a stravování

Ubytování se nabízí celkem v 326 elegantně a pohodlně zařízených pokojích sedmi kategorií. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní prostornou koupelnou (sprcha či vana, WC, bidet, fén, toaletní potřeby), sedací soupravou, psacím stolem, individuálně řízenou klimatizací, telefonem, sat TV, trezorem, minibarem, internetovým připojením, balkónem nebo terasou s výhledem na moře či do zahrady. Stravování je možné formou polopenze či all inclusive a nabízí širokou škálu mezinárodních specialit.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Hurghada-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.