Poloha

Ko Samui - rovněž nazýván ostrovem půvabů, leží na jihozápadě Thajského zálivu a je vzdálen přibližně hodinu letu od Bangkoku. Najdete zde nádherné bílé písečné pláže, bizardní skalní útvary, osamělé zátoky a malé vesničky.
Dopřejte si jedinečnou a luxusní dovolenou v souladu s přírodou.
  • 12kmletiště Ko Samui
  • 6kmChaweng
  • 3kmLamai

Popis hotelu

Návrat k přírodě je hlavním a základním konceptem resortu Silavadee, jehož název v překladu předznamenává jedinečnost jeho umístění - "krásná skála", hotel je zasazen uprostřed tropické zeleně na skalnatém útesu poloostrova s vlastní písečnou pláži na jeho úpatí. Soukromí, diskrétnost, absolutní klid a nádherné panoramatické výhledy na Thajský záliv jsou přednostmi resortu. Hostům je dispozici nepřetržitá služba majordoma, venkovní "infinity pool" s barem, přístup na internet prostřednictvím Wi-Fi, vodní sporty - šnorchlování nebo jízda na kajaku. V restauraci The Height, kde můžete stolovat pod širým nebem, se podávají čerstvé mořské plody a jídla tradiční thajské i mezinárodní kuchyně. K neopakovatelným zážitkům zajisté patří tradiční asijské lázeňství, v hotelovém wellness Spa centru si budete moci vyzkoušet některou z relaxačních a léčivých procedur, k nimž je určeno 5 privátních Spa vil, z nichž každá je vkusně zařízena k navození příjemné atmosféry, aby každý z hostů došel k rovnováze duše, těla a mysli.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v pokojích typu Jacuzzi Deluxe, které jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, lednicí s minibarem, trezorem, internetem, balkónem s vířivkou, koupelnou s oddělenou sprchou a vanou, vysoušečem vlasů a WC. 19 vil nabízí luxusní ubytování s vlastními bazény, vše koncipováno s ohledem na přírodu, proto zde dominuje nábytek z materiálů jakými je teakové dřevo, přírodní tkaniny, kámen. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Ko Samui -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.