POLOHA

Luxusní hotel je ideálně situován na nejdelší písečné pláži ostrova Playa den Bossa a zároveň blízko hlavního města Ibiza, které je vzdáleno 2 km a je proslulé svým pestrým denním i nočním životem. Zastávka autobusu je v blízkosti hotelu. V okolí hotelu naleznete rovněž množství obchodů, restaurací a barů. Přímo před hotelem se nachází přístav, odkud odplouvají lodě na sousední Formenteru.
Hotel vhodný pro rodinnou dovolenou s dětmi i milovníky rušného nočního života.
  • 6kmletiště Ibiza
  • 1,3kmcentrum
  • 50mpláž

POPIS HOTELU

Komplex hotelu tvoří 2 budovy – Club Goleta a Club Tres Carabelas, které nabízí svým hostům restauraci, bar a konferenční sál. Součástí komplexu je velká terasa na opalování s bazénem, dětským brouzdalištěm a barem u bazénu. K dispozici je i sousední sportovně-regenerační zařízení Sirenis Vital Spa s možností využití 3 tenisových kurtů, minifotbalu, sauny, masáží, jacuzzi a fitness centra. Hotel pořádá pravidelné animační programy pro děti i dospělé. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v klimatizovaných pokojích s koupelnou, satelitní televizí, minibarem a trezorem. Většina pokojů má balkon nebo terasu a přímý nebo boční výhled na moře. Stravování je zajišťování formou bufetové polopenze s možností rozšíření na all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Ibiza- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.